Salads & Soups
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in Quebec
St Hubert
Creamy Coleslaw
454 g, $0.66/100g
sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in Quebec
St Hubert
Salad Macaroni
454 g, $0.66/100g
sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in Quebec
St Hubert
Traditional Coleslaw
454 g, $0.66/100g



























































