Baby Skin Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$5.99
Plus tax
Vaseline
Healing Jelly Original 100% pure petroleum jelly
375 g, $1.60/100g
PC Optimum Offer
$5.99
Plus tax
Vaseline
Petroleum Jelly baby cream Protective & Pure hypoallergenic
375 g, $1.60/100g
PC Optimum Offer
$5.29
Plus tax
Vaseline
Petroleum Jelly for dry, cracked skin Original petroleum jelly
215 g, $2.46/100g
PC Optimum Offer
$9.99
Plus tax
Sudocrem
Diaper Rash Cream, Maximum Strength
125 g, $7.99/100g
PC Optimum Offer
$5.99
Plus tax
President's Choice
Baby Oil With Aloe Vera And Vitamin E
592 ml, $1.01/100ml
PC Optimum Offer

$13.19
Plus tax
Aveeno
Baby Calming Comfort Lotion
532 ml, $2.48/100ml
PC Optimum Offer
$12.49
Plus tax
Johnsons
Baby Lotion for Dry, Delicate Skin
800 ml, $1.56/100ml
PC Optimum Offer

$12.79
Plus tax
Aveeno
Baby Eczema Care Moisturizing Cream
166 ml, $7.70/100ml
PC Optimum Offer
$21.60
Plus tax
Aveeno
Baby Eczema Care Nighttime Balm
311 g, $6.95/100g
PC Optimum Offer

$11.00
Plus tax
Penaten
Cream To Help Treat & Prevent Diaper Rash Medicated Original
166 g, $6.63/100g
PC Optimum Offer
$11.99
Plus tax
Eucerin
Aquaphor Baby 3 In 1 Diaper Rash Cream
99 g, $12.11/100g
PC Optimum Offer

$15.99
Plus tax
Aveeno
Baby Eczema Care Moisturizing Cream
330 ml, $4.85/100ml
PC Optimum Offer

$26.99
Plus tax
Playtex
Easy Roll Long-Lasting Refill Unscented
1 ea, $26.99/1ea
PC Optimum Offer
$14.49
Plus tax
Zincofax
Diaper Rash Ointment, Original
130 g, $11.15/100g
PC Optimum Offer
$15.99
Plus tax
Eucerin
Aquaphor Healing Ointment Baby
85 g, $18.81/100g
PC Optimum Offer

$13.49
Plus tax
Penaten
Creamy Diaper Rash Treatment Cream
113 g, $11.94/100g
PC Optimum Offer

$24.99
Plus tax
Diaper Genie
Max Fresh Refills Clean Laundry Scent
3 ea, $8.33/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock
$16.99
Plus tax
Cetaphil
Baby Daily Lotion With Organic Calendula
400 ml, $4.25/100ml
PC Optimum Offer

$12.99
Plus tax
Desitin
Maximum Strength Diaper Rash Cream
113 g, $11.50/100g
PC Optimum Offer
$26.99
Plus tax
Eucerin
Aquaphor Healing Ointment Baby
297 g, $9.09/100g
PC Optimum Offer
$12.99
Plus tax
Johnsons
Baby Bedtime Lotion for Dry Skin
800 ml, $1.62/100ml
PC Optimum Offer
$7.79
Plus tax
Johnson & Johnson
Johnson's Shea & Cocoa Butter Oil Gel
192 ml, $4.06/100ml
PC Optimum Offer
$6.99
Plus tax
Johnson & Johnson
Lotion, Skin Nourish Vanilla Oat,
500 ml, $1.40/100ml
PC Optimum Offer
$11.49
Plus tax
Vaseline
Baby Healing Jelly Stick for Diaper Rash Care
40 g, $28.73/100g
PC Optimum Offer
$11.49
Plus tax
Dove
Rich Moisture Hypoallergenic Lotion Sensitive Skin Care
591 ml, $1.94/100ml
PC Optimum Offer

$23.99
Plus tax
Desitin
Maximum Strength Diaper Rash Cream
454 g, $5.28/100g
PC Optimum Offer

$5.99
Plus tax
President's Choice
Baby Lotion With Aloe Vera And Vitamin E
444 ml, $1.35/100ml
PC Optimum Offer
$4.29
Plus tax
Diaper Genie
On-The-Go Portable Diaper Bag Refill Lavender Scent
1 ea, $4.29/1ea
PC Optimum Offer
$11.49
Plus tax
Dove
Baby Lotion Fragrance Free Moisture Hypoallergenic Body Lotion
591 ml, $1.94/100ml
PC Optimum Offer
$49.99
Plus tax
Diaper Genie
Long-Lasting Refill Unscented 83.8 Cm X 29.8 Cm
1 ea, $49.99/1ea
PC Optimum Offer






























































