Baby Formula
Baby Formula
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Powder
sale: $34.99, formerly: $38.99
SAVE $4.00
Subscribe & EarnSimilac
Calcium Enriched Infant Formula
850 g, $4.12/100g $1.87/1lb
Low Stock
sale: $34.99, formerly: $38.99
SAVE $4.00
Subscribe & EarnSimilac
Regular Powder Formula
850 g, $4.12/100g $1.87/1lb
sale: $34.99, formerly: $38.99
SAVE $4.00
Subscribe & EarnSimilac
With Iron Regular Powder Formula
850 g, $4.12/100g $1.87/1lb
Liquid
sale: $31.99, formerly: $33.99
SAVE $2.00
Subscribe & EarnNiuriss
Toddler Formula – Made in Canada* with OPO lipids, GOS fiber & Canadian Milk – 12-36 months
900 g, $3.55/100g
2,000 PC Optimum Points




































































