Moredays coming soon!
In the meantime, find other great deals.

Shop our everyday offers
Best Flyer Offers

sale: $0.68, formerly: $0.89
SAVE $0.21
Prepared in CanadaPresident's Choice
Whole White Mushrooms
227 g, $0.30/100g
Out of Stock

sale: $4.95, formerly: $13.99
SAVE $9.04
Prepared in CanadaFlamingo
Breaded Chicken Breast Nuggets
680 g, $0.73/100g
Out of Stock

sale: $0.77, formerly: $1.79
SAVE $1.02
Prepared in CanadaGreen Giant
Creamy Style Sweet Corn
398 ml, $0.19/100ml
Out of Stock

sale: $6.95, formerly: $12.00
SAVE $5.05
Prepared in CanadaSt Hubert
Back Ribs, Texas Style
680 g, $1.02/100g
Out of Stock

sale: $4.95, formerly: $13.99
SAVE $9.04
Prepared in CanadaFlamingo
Chicken Strips Lightly Peppered
680 g, $0.73/100g
Out of Stock

sale: $0.77, formerly: $1.79
SAVE $1.02
Prepared in CanadaGreen Giant
Cut Green Beans
398 ml, $0.19/100ml
Low Stock

sale: $0.77, formerly: $1.79
SAVE $1.02
Prepared in CanadaGreen Giant
Peaches & Cream Corn
341 ml, $0.23/100ml
Out of Stock

sale: $0.77, formerly: $1.79
SAVE $1.02
Prepared in CanadaGreen Giant
Corn Niblets, Whole Kernel
341 ml, $0.23/100ml
Out of Stock
sale: $3.50, formerly:
Limit 6, after limit $4.50
Hit of the MonthLafleur
Pure Pork Fresh Sausage
375 g, $1.20/100g
Out of Stock
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Barbecue Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $3.44, formerly: $4.75
SAVE $1.31
Eco fees apply
Prepared in QuebecOasis
Orange Juice No Pulp, Not from Concentrate
1.5 l, $0.23/100ml
sale: $1.50, formerly: $2.96
SAVE $1.46
Prepared in QuebecQUEBON
Chocolate Milk
1 l, $0.15/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $5.99, formerly: $12.50
SAVE $6.51
Plus tax
Prepared in CanadaRoyale
Velour Toilet Paper, 15 Equal 30 Rolls, 142 Bathroom Tissues per roll
15 ea, $0.40/1ea
1,000 PC Optimum Points

sale: $5.99, formerly: $12.50
SAVE $6.51
Plus tax
Prepared in CanadaRoyale
Everyday Comfort Toilet Paper, 15 Equal 30 Rolls, 242 Bathroom Tissues per roll
1 ea, $5.99/1ea
1,000 PC Optimum Points
sale: $3.44, formerly: $4.75
SAVE $1.31
Eco fees apply
Prepared in QuebecOasis
Orange Juice with Pulp, Not from Concentrate
1.5 l, $0.23/100ml

sale: $6.95, formerly: $13.00
SAVE $6.05
Prepared in CanadaSt Hubert
Mozzarella Cheese Sticks
510 g, $1.36/100g
sale: $6.00, formerly: $6.75
SAVE $0.75
Prepared in QuebecGadoua
White Bread Sandwich Club Duo Pack
2x675.0 g, $0.44/100g
sale: $3.99, formerly: $6.00
SAVE $2.01
Plus tax, eco fees apply
Prepared in QuebecPepsi
Cola
6x710.0 ml, $0.09/100ml

sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
Gourmet Swiss Water Process Decaffeinated Medium Roast Fine Grind Coffee
875 g, $2.28/100g
Low Stock

sale: $19.99, formerly: $24.99
SAVE $5.00
Prepared in CanadaPresident's Choice
French Roast Fine Grind Coffee
800 g, $2.50/100g

























































