Candy & Chocolate
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $11.99, formerly: $13.79
SAVE $1.80
Plus tax
Prepared in Canada
Nestlé
KITKAT, AERO, SMARTIES, COFFEE CRISP Mini Bars & Candies
485 g, $2.47/100g
1,000 PC Optimum Points
sale: $2.59, formerly: $3.29
SAVE $0.70
Plus tax
Reese's
Peanut Butter Cups Snack Sized Candy
124 g, $2.09/100g

$3.50
Plus tax
Prepared in Canada
Cadbury
DAIRY MILK Fireworks Milk Chocolate Bar
90 g, $3.89/100g
PC Optimum Offer
You might like
$4.50
Plus tax
Sponsored
Wrigley's
Peppermint Flavoured Sugar Free Chewing Gum, 60 Pieces, 1 Bottle
1 ea, $4.50/1ea
You might like

$3.50
Plus tax
Prepared in Canada
Cadbury
DAIRY MILK Mint Milk Chocolate Bar
90 g, $3.89/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.49, formerly: $2.75
SAVE $0.26
Plus tax
Hershey's
Creamy Milk Chocolate With Whole Almonds Family Size Bar
100 g, $2.49/100g

$1.25
Plus tax
Prepared in Canada
Cadbury
DAIRY MILK Original Milk Chocolate Bar
38 g, $3.29/100g
PC Optimum Offer
$3.50
Plus tax
Cadbury
Dairy Milk, OREO Cookie Bits and Vanilla Creme, Chocolatey Candy Bar
95 g, $3.68/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock
































































