Household Supplies
Household Supplies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Subscribe and earn on household essentials
Subscribe and earn 10% back in PC Optimum points on every order.
sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
Plus tax
Subscribe & EarnLysol
Bathroom cleaning- Toilet Bowl Cleaner, Power
2x710.0 ml, $0.56/100ml

sale: $3.50, formerly: $4.49
SAVE $0.99
Plus tax
Prepared in CanadaNo Name
Bleach Club Size
2.4 l, $0.15/100ml
sale: $12.50, formerly: $13.00
SAVE $0.50
Plus tax
Subscribe & EarnDawn
Ultra Refill Jug Dish Soap Original
2.64 l, $0.47/100ml
Out of Stock
$4.50
Plus tax
Subscribe & EarnLysol
All Purpose Cleaner - Lemon
650 ml, $0.69/100ml
1,000 PC Optimum Points
$4.50
Plus tax
Subscribe & EarnLysol
Toilet Bowl Cleaner - Power, 10X Cleaning Power
710 ml, $0.63/100ml
1,000 PC Optimum Points
Household Cleaners
sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
Plus tax
Subscribe & EarnLysol
Bathroom cleaning- Toilet Bowl Cleaner, Power
2x710.0 ml, $0.56/100ml
$4.50
Plus tax
Subscribe & EarnLysol
All Purpose Cleaner - Lemon
650 ml, $0.69/100ml
1,000 PC Optimum Points
$4.50
Plus tax
Lysol
Bathroom Cleaner Spray - Bathroom Bleach, Mold and Mildew Killer
950 ml, $0.47/100ml
1,000 PC Optimum Points
$4.50
Plus tax
Subscribe & EarnLysol
Toilet Bowl Cleaner, Continuous Action Puck
100 g, $4.50/100g
1,000 PC Optimum Points
$4.50
Plus tax
Lysol
All Purpose Cleaner, Pour, Lemon, Multi Surface Cleaner
1.2 l, $0.38/100ml
1,000 PC Optimum Points
sale: $8.00, formerly: $8.50
SAVE $0.50
Plus tax
Lysol
Toilet Bowl Cleaner - Twin Pack Bleach
2x710.0 ml, $0.56/100ml



























































































































