Baby Skin Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$14.99
Plus tax
Live Clean
Baby Soothing Oatmeal Relief Baby Lotion
750 ml, $2.00/100ml
PC Optimum Offer

$24.99
Plus tax
Desitin
Daily Defense Diaper Rash Cream
454 g, $5.50/100g
PC Optimum Offer
$10.99
Plus tax
Dapple
Foaming Bottle and Dish Spray, Fragrance Free
500 ml, $2.20/100ml
PC Optimum Offer

$7.99
Plus tax
Live Clean
Baby Calming Bedtime Baby Loition
227 ml, $3.52/100ml
PC Optimum Offer
$11.99
Plus tax
Cetaphil
Baby Moisturizing & Massage Oil With Organic Calendula Body
200 ml, $6.00/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock
$83.99
Plus tax
Diaper Genie
Diaper Disposal System Signature
1 ea, $83.99/1ea
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $7.19, formerly: $7.59
SAVE $0.40
Plus tax
Aveeno
Baby Calming Comfort Lotion
227 ml, $3.17/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.19, formerly: $7.59
SAVE $0.40
Plus tax
Aveeno
Baby Daily Lotion
227 ml, $3.17/100ml
PC Optimum Offer

$2.99
Plus tax
Johnson & Johnson
Baby Oil, Trial Size
88 ml, $3.40/100ml
PC Optimum Offer
$4.99
Plus tax
Vaseline
Original Healing Petroleum Jelly
50 g, $9.98/100g
PC Optimum Offer


































