Packaged Salad & Dressing
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
Fresh Attitude
Baby Spinach Prewashed
142 g, $2.81/100g
Low Stock
sale: $3.99, formerly: $4.29
SAVE $0.30
Fresh Attitude
San Marino Mix Prewashed
142 g, $2.81/100g
Out of Stock
sale: $5.00, formerly: $6.50
SAVE $1.50
Plus tax
Prepared in Quebec
Fontaine Sante
Tabbouleh Salad
350 g, $1.43/100g































































