Filters
Afro-Caribbean Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$1.50
Plus tax, eco fees apply
Prepared in Canada
The Great Gentleman
Spicy Pineapple Soda
250 ml, $0.60/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Tropical Treets
Ice Cream, Plum Raisin
1 l, $0.65/100ml

$7.79
Plus tax, eco fees apply
Prepared in Canada
The Great Gentleman
Spicy Ginger Beer
948 ml, $0.82/100ml





























































