Pate
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.00, formerly: $3.79
SAVE $1.79
Prepared in Canada
La Belle Bretagne
Glazed Countrystyle Pâté, Old Style
150 g, $1.33/100g

sale: $2.00, formerly: $3.79
SAVE $1.79
Prepared in Canada
La Belle Bretagne
Glazed Countrystyle Pâté, Fine Herbs
150 g, $1.33/100g

sale: $2.00, formerly: $3.79
SAVE $1.79
Prepared in Canada
La Belle Bretagne
Country Style Peppercorn Pate
150 g, $1.33/100g

sale: $2.00, formerly: $3.79
SAVE $1.79
Prepared in Canada
La Belle Bretagne
Glazed Countrystyle Pâté, Cognac
150 g, $1.33/100g

sale: $2.00, formerly: $3.79
SAVE $1.79
Prepared in Canada
La Belle Bretagne
Liver Pâté with Garlic
150 g, $1.33/100g

sale: $2.00, formerly: $3.79
SAVE $1.79
Prepared in Canada
La Belle Bretagne
Glazed Liver Pâté
150 g, $1.33/100g










































