Sausages & Salami
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Fantino & Mondello
Chorizo, Salami and Prosciutto Charcuterie Trio
100 g, $6.00/100g
sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Fantino & Mondello
Original Thin-Sliced Salametti
175 g, $3.43/100g
Low Stock
sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Fantino & Mondello
Diced Original Cooked Pancetta
125 g, $4.80/100g
sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Fantino & Mondello
Vino Rosso Sliced Dry Salami
125 g, $4.80/100g

sale: $4.00, formerly: $5.88
SAVE $1.88
Lafleur
Regular Chunk Bologna
675 g, $0.59/100g

sale: $4.00, formerly: $8.00
SAVE $4.00
Mastro
Salami with Prosciutto
125 g, $3.20/100g

sale: $4.00, formerly: $8.00
SAVE $4.00
Mastro
Calabrese Salami, Hot
125 g, $3.20/100g

sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Fantino & Mondello
Sliced Salami Charcuterie Meat Trio
100 g, $6.00/100g

sale: $6.00, formerly: $8.49
SAVE $2.49
Fantino & Mondello
Pepe Nero Sliced Capicollo
100 g, $6.00/100g
Out of Stock






























































