Turkey
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.50, formerly: $8.49
SAVE $1.99
Prepared in Canada
Maple Leaf
Natural Selections Sliced Deli Turkey Breast, Oven Roasted
175 g, $37.14/1kg $3.71/100g

sale: $6.50, formerly: $8.49
SAVE $1.99
Prepared in Canada
Maple Leaf
Natural Selections Shaved Deli Turkey Breast, Hickory Smoked
175 g, $37.14/1kg $3.71/100g
Out of Stock

sale: $11.50, formerly: $14.99
SAVE $3.49
Prepared in Canada
Maple Leaf
Natural Selections Shaved Turkey Breast, Oven Roasted, Family Size.
375 g, $30.67/1kg $3.07/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Royal
Smoked Turkey Breast Slices
175 g, $2.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Royal
Cooked Turkey Breast Slices
175 g, $2.00/100g
Out of Stock































