Frozen Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $9.00, formerly: $10.50
SAVE $1.50
Plus tax
Prepared in Canada
Evive
Smoothie Cubes Viva
405 g, $2.22/100g

sale: $9.00, formerly: $10.50
SAVE $1.50
Plus tax
Prepared in Canada
Evive
Smoothie Cubes Saphir
405 g, $2.22/100g

sale: $9.00, formerly: $10.50
SAVE $1.50
Plus tax
Prepared in Canada
Evive
Smoothie Cubes Samouraï
405 g, $2.22/100g

sale: $9.00, formerly: $10.50
SAVE $1.50
Plus tax
Prepared in Canada
Evive
Smoothie Cubes Sunrize Strawberry & Peach Lemonade
405 g, $2.22/100g
sale: $8.00, formerly: $9.00
SAVE $1.00
Daiya
Dairy Free Gluten Free Meatless Chicken, Bacon & Ranch Flatbread Pizza
331 g, $2.42/100g

sale: $9.00, formerly: $10.50
SAVE $1.50
Plus tax
Prepared in Canada
Evive
Organic Smoothie Cubes Yogi
405 g, $2.22/100g

sale: $9.00, formerly: $10.50
SAVE $1.50
Plus tax
Prepared in Canada
Evive
Smoothie Cubes Asana
405 g, $2.22/100g






























































