Decorations & Frosting
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.49, formerly: $10.99
SAVE $2.50
Maseca
Instant Corn Masa Flour Gluten Free
1.8 kg, $0.47/100g
250 PC Optimum Points

sale: $2.29, formerly: $2.79
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Dr Oetker
Shirriff Chocolate Pie Filling & Dessert Mix
137 g, $1.67/100g
sale: $13.00, formerly: $21.99
SAVE $8.99
Pillsbury
100 % Whole Wheat Flour Chakki Atta
9.07 kg, $0.14/100g
Low Stock
sale: $8.50, formerly: $9.49
SAVE $0.99
Wilton
6-Cell Rainbow Sprinkles Mix with Turning Lid, 167 g
168 g, $5.06/100g
sale: $5.79, formerly: $6.29
SAVE $0.50
Twinkle Baker Decor
Golden Mix Sprinkles Twister
140 g, $4.14/100g






























































