Kids Cereals
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Kelloggs
Froot Loops Cereal Family Size
480 g, $1.15/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Kelloggs
Frosted Flakes Cereal Family Size
545 g, $1.01/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Kelloggs
Corn Pops Cereal, Family Size
515 g, $1.07/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
General Mills
Lucky Charms Breakfast Cereal with Marshmallows, Whole Grains
300 g, $1.17/100g

sale: $9.00, formerly: $9.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Kelloggs
Froot Loops Cereal, Jumbo Size
825 g, $1.09/100g
sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
General Mills
Reese's Puffs Breakfast Cereal, Peanut Butter Chocolate, Whole Grains
326 g, $1.07/100g
sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
General Mills
PUFFS Dark Chocolate Flavour Cereal, Real REESE'S Peanut Butter
326 g, $1.07/100g
sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
General Mills
Reese's Puffs Minis Breakfast Cereal, Peanut Butter Chocolate, Whole Grains
331 g, $1.06/100g















































