Oatmeal & Hot Cereals
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
Cream of Wheat
3 Minute Original
800 g, $0.50/100g
500 PC Optimum Points
sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Cream of Wheat
Cream Of Wheat, Instant Original
336 g, $1.19/100g
500 PC Optimum Points
sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Cream of Rice
Hot Cereal Gluten Free
397 g, $1.01/100g
500 PC Optimum Points
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Yumi Organics
Instant Oatmeal Hazelnut & Chocolate
264 g, $2.08/100g































































