Olive Oils
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Bertolli
Rich Taste Extra Virgin Olive Oil - Dress & Drizz
460 ml, $1.95/100ml

sale: $17.99, formerly: $19.49
SAVE $1.50
Prepared in Canada
Maison Orphee
Delicate Extra Virgin Olive Oil
750 ml, $2.40/100ml

sale: $17.99, formerly: $19.49
SAVE $1.50
Prepared in Canada
Maison Orphee
Extra Virgin Olive Oil for Salads & Pesto
750 ml, $2.40/100ml





































