Candy & Chocolate
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.49, formerly: $2.00
SAVE $0.51
Plus tax
Kinder
SURPRISE Milk Chocolate Egg with Toy, Classic Edition, 1 egg
20 g, $7.45/100g
sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
Plus tax
Kinder
SURPRISE Milk Chocolate Egg With Toy, Halloween Gift With Surprise
100 g, $6.99/100g
sale: $1.49, formerly: $2.00
SAVE $0.51
Plus tax
Kinder
SURPRISE Milk Chocolate Eggs with Toys, Pink Edition, 1 egg
20 g, $7.45/100g
Low Stock
$1.25
Plus tax
Cadbury
WUNDERBAR Chocolatey Candy Bar, Individually Wrapped Treat, Sweet Treat
49 g, $2.55/100g
PC Optimum Offer































































