Baby & Child Care
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$12.99
Plus tax
Johnson & Johnson
Wash and Shampoo, Head-to-Toe, Tear Free
1 l, $1.30/100ml
PC Optimum Offer
$16.99
Plus tax
Cetaphil
Baby Wash & Shampoo with Organic Calendula Hair & Body
400 ml, $4.25/100ml
PC Optimum Offer
$11.49
Plus tax
Dove
Baby Wash For Moisturized Skin Rich Moisture Hypoallergenic
591 ml, $1.94/100ml
PC Optimum Offer

$9.99
Plus tax
Penaten
Daily Protection Cream Against Diaper Rash, Non-Medicated
100 g, $9.99/100g
PC Optimum Offer

$5.99
Plus tax
President's Choice
Nighttime Bath With Lavender And Chamomile
444 ml, $1.35/100ml
PC Optimum Offer
$12.99
Plus tax
Johnsons
Baby Wash and Shampoo for Newborns, CottonTouch
800 ml, $1.62/100ml
PC Optimum Offer

$6.99
Plus tax
Johnson & Johnson
Baby Wash and Shampoo for Newborns, CottonTouch
400 ml, $1.75/100ml
PC Optimum Offer
Low Stock

sale: $7.19, formerly: $7.59
SAVE $0.40
Plus tax
Aveeno
Baby Soothing Bath Treatment
105 g, $6.85/100g
PC Optimum Offer

$14.99
Plus tax
Live Clean
Baby Serenity Bath & Wash
750 ml, $2.00/100ml
PC Optimum Offer

sale: $7.19, formerly: $7.59
SAVE $0.40
Plus tax
Aveeno
Calming Comfort Baby Bath
236 ml, $3.05/100ml
PC Optimum Offer
































