Filters
Dog Treats
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Low Stock
$12.99
Plus tax
Sponsored
Purina
DentaLife Daily Oral Care Dog Treats Small/Medium Breeds
808 g, $1.61/100g
Low Stock
sale: $5.00, formerly: $5.79
SAVE $0.79
Plus tax
Purina
ONE True Instinct Dog Treats Bites Chicken
198 g, $2.53/100g

sale: $17.00, formerly: $20.00
SAVE $3.00
Plus tax
Prepared in Canada
Pedigree
Dentastix Oral Care Beef Flavour Adult Dog Treats For Medium Breeds
972 g, $1.75/100g

sale: $17.00, formerly: $20.00
SAVE $3.00
Plus tax
Prepared in Canada
Pedigree
Dentastix Oral Care Original Adult Dog Treats For Medium Breeds
972 g, $1.75/100g
sale: $5.00, formerly: $5.79
SAVE $0.79
Plus tax
Purina
ONE True Instinct Dog Treats Bites Venison
198 g, $2.53/100g



































































