Dogs
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.75, formerly: $2.00
SAVE $0.25
Plus tax
Subscribe & Earn
Pedigree
Chopped Adult Wet Dog Food With Real Beef
375 g, $0.47/100g
sale: $1.75, formerly: $2.00
SAVE $0.25
Plus tax
Subscribe & Earn
Pedigree
Chopped Adult Wet Dog Food With Real Chicken
375 g, $0.47/100g
sale: $1.75, formerly: $2.00
SAVE $0.25
Plus tax
Subscribe & Earn
Pedigree
Dog Food, Wet Chopped Ground Dinner Filet Mignon
375 g, $0.47/100g
Low Stock
$13.00
Plus tax
Subscribe & Earn
Purina
ONE Microbiome Balance Dry Dog Food Lamb & Rice Formula
1.81 kg, $0.72/100g
PC Optimum Offer
$33.00
Plus tax
Subscribe & Earn
Purina
ONE Microbiome Balance Dry Dog Food Lamb & Rice Formula
7 kg, $0.47/100g
PC Optimum Offer
$13.00
Plus tax
Subscribe & Earn
Purina
ONE True Instinct Dry Dog Food Turkey & Venison
1.72 kg, $0.76/100g
PC Optimum Offer
sale: $14.00, formerly: $15.00
SAVE $1.00
Plus tax
Vitalife
Chicken Breast Tenders
400 g, $3.50/100g
Low Stock
$13.00
Plus tax
Subscribe & Earn
Purina
ONE +Plus Dry Dog Food Small Breed Formula Beef
1.81 kg, $0.72/100g
PC Optimum Offer







































































