Shredded Cheese
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.75, formerly: $6.49
SAVE $0.74
President's Choice
Triple Cheddar Shredded Cheese Blend
320 g, $1.80/100g

sale: $5.75, formerly: $6.49
SAVE $0.74
President's Choice
Pizza Mozzarella Shredded Cheese
320 g, $1.80/100g

sale: $5.75, formerly: $6.49
SAVE $0.74
President's Choice
Parmesan Shredded Cheese
250 g, $2.30/100g

$6.50 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
Cracker Barrel
Tex Mex Shredded Cheese
320 g, $2.34/100g

sale: $5.75, formerly: $6.49
SAVE $0.74
President's Choice
Tex Mex Shredded Cheese Blend
320 g, $1.80/100g

$6.50 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
Cracker Barrel
Mozza Cheddar Shredded Cheese
320 g, $2.34/100g

$6.50 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
Cracker Barrel
Mozzarella Shredded Cheese
320 g, $2.34/100g

sale: $5.75, formerly: $6.49
SAVE $0.74
President's Choice
Lactose Free Nacho Shredded Cheese Blend
320 g, $1.80/100g

$6.50 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
Cracker Barrel
4 Cheese Italiano Shredded Cheese
320 g, $2.34/100g

sale: $5.75, formerly: $6.49
SAVE $0.74
President's Choice
Tre Formaggi Shredded Cheese Blend
320 g, $1.80/100g
sale: $4.77, formerly: $7.00
SAVE $2.23
P'tit Québec
Pizza Mozzarella Cheese Mozzarellaaaaah Gourmet! 19 % M.F.
500 g, $0.95/100g

sale: $5.75, formerly: $6.49
SAVE $0.74
President's Choice
Pizza Mozzarella and Cheddar Shredded Cheese Blend
320 g, $1.80/100g

sale: $5.75, formerly: $6.49
SAVE $0.74
President's Choice
Mac and Cheese Shredded Cheese Blend
320 g, $1.80/100g
$6.50 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
Cracker Barrel
Shredded Cheese Gourmet Blend 33% M.F.
300 g, $2.50/100g

$6.50 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
Cracker Barrel
3 Cheese Pizza Shredded Cheese
320 g, $2.34/100g
$6.50 Member Price
, formerly: $7.50 Non-Members
Cracker Barrel
Signature Crumbled Feta Cheese
300 g, $2.50/100g
sale: $4.77, formerly: $7.99
SAVE $3.22
P'tit Québec
Diced Pizza Mozzarella Cheese Mozzarellaaaaah Gourmet! 21% M.F.
400 g, $1.19/100g
sale: $4.77, formerly: $7.00
SAVE $2.23
P'tit Québec
Pizza Mozzarella Cheese Mozzarellaaaaah Gourmet! Lactose Free 19 % M.F.
500 g, $0.95/100g































































