International Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.00, formerly: $1.39
SAVE $0.39
Old El Paso
Chili Seasoning Mix
24 g, $4.17/100g
PC Optimum Offer

sale: $3.00, formerly: $3.49
SAVE $0.49
Prepared in Canada
President's Choice
Chipotle Crema Sauce
245 ml, $1.22/100ml

sale: $3.00, formerly: $3.49
SAVE $0.49
Prepared in Canada
President's Choice
Cilantro Lime Crema Sauce
245 ml, $1.22/100ml
































































