International Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Old El Paso
Soft Flour Tortillas, Large 8 ct
334 g, $0.90/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Old El Paso
Soft Tortillas Medium, 12 Tortillas
297 g, $1.01/100g
PC Optimum Offer
sale: $7.50, formerly: $9.88
SAVE $2.38
Nong Shim
Shin Gold Ramyun Noodles With Seasoning Mix With Chicken Broth
520 g, $1.44/100g
sale: $3.00, formerly: $4.00
SAVE $1.00
Old El Paso
Smart Fiesta Tortillas
311 g, $0.96/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.00, formerly: $3.99
SAVE $0.99
VH
Sweet Thai Chili Dipping Sauce
341 ml, $0.88/100ml
sale: $1.00, formerly: $1.39
SAVE $0.39
Old El Paso
Taco Chessy Seasoning Mix
24 g, $4.17/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.00, formerly: $1.39
SAVE $0.39
Old El Paso
Taco Seasoning Mix, Mild
24 g, $4.17/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.00, formerly: $1.39
SAVE $0.39
Old El Paso
Taco Seasoning, Hot N Spicy
24 g, $4.17/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.00, formerly: $1.39
SAVE $0.39
Old El Paso
Taco Seasoning, Smart Fiesta
24 g, $4.17/100g
PC Optimum Offer



































































