
Full Easter Collection
Make this day an eggs-traordinary experience.
Spend $10 or more on select Easter treats until April 1*. Use code CHO4K at checkout.

Make this day an eggs-traordinary experience.

Enjoy an Easter feast for less.

Sugar, spice, and everything nice for your baking adventures.

Easter treats at egg-cellent prices.

Reel in savings on these seafood favourites for Easter.

sale: $2.19, formerly: $2.29
SAVE $0.10
Plus tax
Dare
180 g, $1.22/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.49, formerly: $2.00
SAVE $0.51
Plus tax
Kinder
43 g, $3.47/100g

$6.50
Plus tax
Cadbury
147 g, $4.42/100g
PC Optimum Offer
sale: $2.49, formerly: $2.75
SAVE $0.26
Plus tax
Hershey's
100 g, $2.49/100g
sale: $8.59, formerly: $9.00
SAVE $0.41
Plus tax
Lindt
150 g, $5.73/100g
*Offer expires April 1, 2026. Limit of 5 uses per PC™id account. You will receive the amount of points qualified for based on the participating products purchased, in a single transaction, of your online order made at www.nofrills.ca or www.maxi.ca. Offer does not apply on items purchased through Rapid Retail Canada Inc. at rapid.pcexpress.ca or any products on our banner websites that are sold and shipped by third party vendors. Points will appear in PC Optimum account after groceries have been picked up and transaction has been completed. We are not obligated to award points based on errors or misprints. No cash value. Offer is available to registered PC Optimum members. Membership is free. To register as a PC Optimum member, see in-store or visit pcoptimum.ca. Any products on our banner websites that are sold and shipped by third party vendors are also excluded from this offer. Applicable voucher code must be entered during checkout to redeem. Product availability may vary by store. Offer cannot be combined with any other coupons, discounts or promotions and excludes previous purchases. We reserve the right to cancel any order due to unauthorized, altered, or ineligible use of discount and to modify or cancel this offer due to system error or unforeseen problems without notice. ®/™ The trademarks and logos displayed are trademarks of their respective owners. All rights reserved.