
Full Easter Collection
Make this day an eggs-traordinary experience.

Make this day an eggs-traordinary experience.

Spend $10 or more on select Easter treats until April 1*. Use code CHO4K at checkout.

Sugar, spice, and everything nice for your baking adventures.

Easter treats at egg-cellent prices.

Reel in savings on these seafood favourites for Easter.
sale: $4.29, formerly: $5.00
SAVE $0.71
Aurora
680 g, $0.63/100g
sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
President's Choice
500 g, $0.80/100g

sale: $1.29, formerly: $1.39
SAVE $0.10
Club House
25 g, $5.16/100g
PC Optimum Offer

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Butterball
900 g, $0.72/100g

sale: about $46.27, formerly: $69.46
SAVE $23.19
Sufra
$8.80/1kg $3.99/1lb
sale: $3.99, formerly: $6.99
SAVE $3.00
No Name
1.113 kg, $0.36/100g
sale: $2.97, formerly: $3.49
SAVE $0.52
Classico
410 ml, $0.72/100ml
sale: $2.97, formerly: $3.49
SAVE $0.52
Classico
410 ml, $0.72/100ml