
Full Easter Collection
Make this day an eggs-traordinary experience.

Make this day an eggs-traordinary experience.

Spend $10 or more on select Easter treats until April 1*. Use code CHO4K at checkout.

Sugar, spice, and everything nice for your baking adventures.

Easter treats at egg-cellent prices.

Reel in savings on these seafood favourites for Easter.

sale: $13.50, formerly: $18.00
SAVE $4.50
President's Choice
2 kg, $0.68/100g
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
President's Choice
500 g, $0.80/100g
sale: $4.00, formerly: $4.50
SAVE $0.50
President's Choice
500 g, $0.80/100g

sale: $11.00, formerly: $11.50
SAVE $0.50
President's Choice
1.13 kg, $0.97/100g
Out of Stock