Bagels
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.25, formerly: $2.50
SAVE $0.25
Prepared in Canada
No Name
Blueberry Bagel 6 Pack
450 g, $0.50/100g

sale: $2.25, formerly: $2.50
SAVE $0.25
Prepared in Canada
No Name
Bagel Cinnamon Raisin 6 Pack
510 g, $0.44/100g

sale: $2.25, formerly: $2.50
SAVE $0.25
Prepared in Canada
No Name
Bagel Everything, 6-Pack
480 g, $0.47/100g








































