Bakery
Bakery
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Bread

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Thick Sliced Loaf
620 g, $0.56/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Prepared in CanadaPresident's Choice
Hot Cross Buns Extra-Raisins
565 g, $0.71/100g
sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Prepared in QuebecBon Matin
No Sugar, No Fat Added Protein Loaf
600 g, $0.67/100g
Wraps, Flatbread & Pizza Crust

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSuraj
Original Naan Flatbreads
500 g, $0.60/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSuraj
Garlic Naan Flatbreads
500 g, $0.60/100g

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaCrispy
Roti Wrap Whole Wheat, 15pieces
750 g, $0.47/100g
sale: $1.00, formerly: $2.00
SAVE $1.00
Prepared in QuebecFraisier
Pizza, Mini Tomato Basil
125 g, $0.80/100g

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in CanadaCrispy
Roti Wrap Original, 15pieces
750 g, $0.47/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSuraj
Whole Wheat Naan Flatbreads
500 g, $0.60/100g
Buns & Rolls

sale: $3.50, formerly: $5.50
SAVE $2.00
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Brioche Style Buns
520 g, $0.67/100g

sale: $3.50, formerly: $5.50
SAVE $2.00
Prepared in CanadaD'Italiano
Gusto! Sesame Hamburger Buns
520 g, $0.67/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaD'Italiano
Original Sausage Buns
456 g, $0.77/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaACE
Artisan Style Roll Ciabatta Piccola
525 g, $0.95/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaACE
Artisan Style Roll Focaccia Roll
530 g, $0.94/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaACE
Artisan Style Roll Bocata Ronda
400 g, $1.25/100g

sale: $3.50, formerly: $4.50
SAVE $1.00
Prepared in CanadaD'Italiano
Brizzolio Extra Soft Hamburger Buns
528 g, $0.66/100g
















































































































































