Whole Grain & Multi Grain Bread
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Prepared in Quebec
Bon Matin
No Sugar, No Fat Added Protein Loaf
600 g, $0.67/100g
sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Bon Matin
Bread With Whole Grains Super Grains + Fibre
600 g, $0.67/100g
sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Prepared in Quebec
Bon Matin
No Sugar, No Fat Added 100 % Whole Wheat Bread
600 g, $0.67/100g
sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Prepared in Quebec
Bon Matin
No Sugar, No Fat Added White with Whole Grains Bread
600 g, $0.67/100g
















































