Filters
Bread
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in Canada
D'Italiano
Gusto! Brioche Style Thick Sliced Loaf
620 g, $0.56/100g

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Prepared in Canada
President's Choice
Hot Cross Buns Extra-Raisins
565 g, $0.71/100g
sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Prepared in Quebec
Bon Matin
No Sugar, No Fat Added Protein Loaf
600 g, $0.67/100g
































































