Filters
Bread
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.50, formerly: $6.99
SAVE $1.49
President's Choice
All-Butter Raspberry-Filled Croissants
360 g, $1.53/100g

sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
Prepared in Canada
Carbonaut
Bread Seeded Gluten Free
550 g, $1.45/100g

sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Prepared in Canada
Bon Matin
Artisan-Style Rye Bread
675 g, $0.59/100g

sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
Prepared in Canada
Carbonaut
Bread Cinnamon Raisin Gluten Free
550 g, $1.45/100g
sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Prepared in Quebec
Bon Matin
No Sugar, No Fat Added White with Whole Grains Bread
600 g, $0.67/100g































































