Filters
Bread
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Prepared in Quebec
St Methode
Cereal Bread, No Fat or Sugar Added
675 g, $0.59/100g
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Prepared in Quebec
St Methode
Plain Multi-Cereal Bread, No Fat & No Sugar Added
500 g, $0.80/100g
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Prepared in Quebec
St Methode
Nine Grain Bread, No Fat & No Sugar Added
600 g, $0.67/100g
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Prepared in Quebec
St Methode
100% Whole Wheat Bread, No Fat & No Sugar Added
500 g, $0.80/100g
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Prepared in Quebec
St Methode
Whole Wheat Bread, Sugar Free
675 g, $0.59/100g
sale: $5.50, formerly: $6.99
SAVE $1.49
President's Choice
All-Butter Chocolate-Filled Croissants
320 g, $1.72/100g
sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
Bon Matin
Bread With Whole Grains Super Grains + Fibre
600 g, $0.67/100g

sale: $8.00, formerly: $9.99
SAVE $1.99
Prepared in Canada
Carbonaut
Bread White Gluten Free
550 g, $1.45/100g
sale: $4.00, formerly: $4.79
SAVE $0.79
Prepared in Quebec
Bon Matin
No Sugar, No Fat Added 100 % Whole Wheat Bread
600 g, $0.67/100g





























































