Filters
Bread
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.00, formerly: $6.75
SAVE $0.75
Prepared in Quebec
Gadoua
100% Whole Wheat sandwich bread DUO
2x675.0 g, $0.44/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in Canada
D'Italiano
Thick Slice 100% Whole Wheat Bread
675 g, $0.52/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in Canada
D'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $6.00, formerly: $6.75
SAVE $0.75
Prepared in Quebec
Gadoua
White Bread Sandwich Club Duo Pack
2x675.0 g, $0.44/100g





























































