Filters
Cookies, Muffins & Desserts
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
Banana Chocolate Chunk Muffins
600 g, $1.00/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
Blueberry Muffins
570 g, $1.05/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
Chocolate Chip Muffins
600 g, $1.00/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
Carrot Muffins
600 g, $1.00/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
Raisin Bran Muffins
600 g, $1.00/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
Double Chocolate Muffins
570 g, $1.05/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
Muffins Variety Pack
590 g, $1.02/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
Cranberry Lemon Muffins
600 g, $1.00/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
Berry Medley Muffins
570 g, $1.05/100g

sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
Farmer's Market
Two-Bite Brownies
608 g, $0.95/100g

sale: $7.00, formerly: $8.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
Apple with Cinnamon Pie
1 kg, $0.70/100g

sale: $5.79, formerly: $7.00
SAVE $1.21
McCain
Deep'n Delicious Chocolate Cake
510 g, $1.14/100g

sale: $5.79, formerly: $7.00
SAVE $1.21
McCain
Deep'n Delicious Marble Cake
510 g, $1.14/100g

sale: $7.00, formerly: $8.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
Rhubarb Strawberry Pie
1 kg, $0.70/100g






























































