Pies & Tarts
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $7.00, formerly: $8.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
Apple with Cinnamon Pie
1 kg, $0.70/100g

sale: $7.00, formerly: $8.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
Rhubarb Strawberry Pie
1 kg, $0.70/100g

sale: $7.00, formerly: $8.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
Blueberry Pie
1 kg, $0.70/100g

sale: $7.00, formerly: $8.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
Apple Crumble Pie
1 kg, $0.70/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
St. Donat
Old Fashioned Sugar
590 g, $1.19/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
St. Donat
Creamy Fudge Swirls Pie
590 g, $1.19/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
St. Donat
Apple & Creamy Fudge Pie
570 g, $1.23/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Boulangerie St-Donat
Pie Rhubarb and Strawberry
650 g, $1.08/100g
Out of Stock
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
St. Donat
Raspberry & Creamy Fudge Pie
570 g, $1.23/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
St. Donat
Croustade Apple Crumble
620 g, $1.13/100g
Out of Stock
Out of Stock
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Boulangerie St-Donat
Creamy Fudge 35% Cream Pie
590 g, $1.19/100g




















































