Frozen Pastries & Desserts
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.79, formerly: $7.00
SAVE $1.21
McCain
Deep'n Delicious Chocolate Cake
510 g, $1.14/100g

sale: $5.79, formerly: $7.00
SAVE $1.21
McCain
Deep'n Delicious Marble Cake
510 g, $1.14/100g

sale: $5.79, formerly: $7.00
SAVE $1.21
McCain
Deep'n Delicious Vanilla Cake
510 g, $1.14/100g
sale: $11.00, formerly: $12.50
SAVE $1.50
President's Choice
Cherry-Topped New York-Style Cheesecake
600 g, $1.83/100g
sale: $11.00, formerly: $12.50
SAVE $1.50
President's Choice
Double Decker New York-Style Cheesecake
600 g, $1.83/100g

sale: $5.79, formerly: $7.00
SAVE $1.21
McCain
Deep'n Delicious Cookies & Cream Cake
510 g, $1.14/100g
sale: $11.00, formerly: $12.50
SAVE $1.50
President's Choice
Original New York- Style Cheesecake
600 g, $1.83/100g
sale: $11.00, formerly: $12.50
SAVE $1.50
President's Choice
Wild Blueberry-Topped New York-Style Cheesecake
600 g, $1.83/100g

sale: $5.79, formerly: $7.00
SAVE $1.21
McCain
Deep'n Delicious Vanilla Coconut Cake
510 g, $1.14/100g





















































