Pita, Naan & Roti
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Suraj
Original Naan Flatbreads
500 g, $0.60/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Suraj
Garlic Naan Flatbreads
500 g, $0.60/100g

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in Canada
Crispy
Roti Wrap Whole Wheat, 15pieces
750 g, $0.47/100g

sale: $3.49, formerly: $4.00
SAVE $0.51
Prepared in Canada
Crispy
Roti Wrap Original, 15pieces
750 g, $0.47/100g

sale: $3.00, formerly: $3.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Suraj
Whole Wheat Naan Flatbreads
500 g, $0.60/100g








































