Canned Tuna
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.80, formerly: $1.99
SAVE $0.19
Ocean's Halo
Flaked Light Tuna, In Water
170 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.80, formerly: $1.99
SAVE $0.19
Ocean's Halo
Light Tuna Chunk in Water
170 g, $1.06/100g
PC Optimum Offer
$3.50 Member Price
, formerly: $5.00$4.50 Non-Members
SAVE $0.50
Rio Mare
Insalatissime Cous Cous with Tuna
160 g, $2.81/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $5.00$4.50 Non-Members
SAVE $0.50
Rio Mare
Tuna Salad with Corn
160 g, $2.81/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $5.00$4.50 Non-Members
SAVE $0.50
Rio Mare
Insalatissime Light Tuna Salad, Quinoa
160 g, $2.81/100g
sale: $3.80, formerly: $4.29
SAVE $0.49
Ocean's Halo
Flaked White Tuna
170 g, $2.24/100g
PC Optimum Offer
$3.50 Member Price
, formerly: $5.00$4.50 Non-Members
SAVE $0.50
Rio Mare
Tuna in Olive Oil
160 g, $2.81/100g
sale: $2.80, formerly: $3.00
SAVE $0.20
Ocean's Halo
Skipjack Flaked Light Tuna in Water
120 g, $2.33/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.80, formerly: $2.00
SAVE $0.20
Ocean's Halo
Flaked Light Tuna, Thai Chili
85 g, $2.12/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.80, formerly: $2.00
SAVE $0.20
Ocean's Halo
Flaked Light Tuna, Mayonnaise
85 g, $2.12/100g
PC Optimum Offer






























































