Canned Tuna
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.30, formerly: $6.29
SAVE $0.99
Ocean's Halo
Solid Light Tuna in Olive Oil
240 g, $2.21/100g
PC Optimum Offer
sale: $5.30, formerly: $6.29
SAVE $0.99
Ocean's Halo
Skipjack In Chili Infused Oil Solid Light Tuna
240 g, $2.21/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.00, formerly: $3.29
SAVE $0.29
Ocean's Halo
Solid Light Tuna No Drain in Oil
130 g, $2.31/100g
PC Optimum Offer




























