Filters
Cereal & Breakfast
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $9.00, formerly: $9.50
SAVE $0.50
Kelloggs
Froot Loops Cereal, Jumbo Size
825 g, $1.09/100g

sale: $9.00, formerly: $9.50
SAVE $0.50
Kelloggs
Mini Wheats Cereal Original Jumbo
1050 g, $0.86/100g
sale: $4.00, formerly: $4.49
SAVE $0.49
Cream of Wheat
Cream Of Wheat, Instant Original
336 g, $1.19/100g
500 PC Optimum Points
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Post
Alpen Muesli Cereal Swiss Style Original Recipe
600 g, $0.92/100g
sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
General Mills
Confetti Cereal, No Artificial Colours or Flavours
311 g, $1.13/100g
Low Stock

sale: $10.00, formerly: $10.50
SAVE $0.50
Flourish
Protein Pancake & Waffle Mix, Blueberry
430 g, $2.33/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Yumi Organics
Instant Oatmeal Hazelnut & Chocolate
264 g, $2.08/100g
sale: $4.00, formerly: $4.29
SAVE $0.29
Cream of Wheat
3 Minute Original
800 g, $0.50/100g
500 PC Optimum Points

sale: $5.79, formerly: $6.00
SAVE $0.21
Kelloggs
All Bran All-Bran Buds Cereal
500 g, $1.16/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Kelloggs
All Bran All-Bran Cereal Flakes Family Size
560 g, $0.98/100g
PC Optimum Offer
sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
General Mills
Apple Cinnamon Cheerios Breakfast Cereal, Whole Grains
420 g, $0.83/100g






































































