Kids Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the Month
Dare
Bear Paws Birthday Cake Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the Month
Dare
Bear Paws Active Blueberry Muffin
175 g, $1.71/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the Month
Dare
Soft Cookies Active Double Chocolate
175 g, $1.71/100g

sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Prepared in Canada
President's Choice
Chocolate Crunchy Cubs Graham Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Prepared in Canada
President's Choice
Honey Crunchy Cubs Graham Cookies
210 g, $1.43/100g


































