Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.00, formerly: $2.79
SAVE $0.79
Plus tax
Prepared in Canada
Christie
Crispers All Dressed Flavour Crackers
145 g, $1.38/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the Month
Dare
Bear Paws Banana Bread Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Cheez-It
Crunch, Zesty Cheddar Ranch Flavour, Baked Snack Crackers
191 g, $1.05/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the Month
Dare
Bear Paws Brownie Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the Month
Dare
Bear Paws Molasses Cookies
210 g, $1.43/100g


































































