Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Cheez-It
Baked Snack Crackers White Cheddar
200 g, $1.00/100g
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Cheez-It
Crunch, Zesty Cheddar Ranch Flavour, Baked Snack Crackers
191 g, $1.05/100g
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Cheez-It
Crunch, Sharp White Cheddar, Baked Snack Crackers
191 g, $1.05/100g
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Cheez-It
Original, Baked Snack Crackers
200 g, $1.00/100g
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Cheez-It
Baked Snack Crackers Crunch Original Cheddar
191 g, $1.05/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Dare
Maxi Fruits Raspberry Cookies
280 g, $0.71/100g
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Cheez-It
Baked Snack Crackers Italian Four Cheese Flavour
200 g, $1.00/100g
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Cheez-It
Baked Snack Crackers Extra Cheesy Flavour
200 g, $1.00/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Dare
Normandie Fingers Cookies
280 g, $0.71/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Dare
Bear Paws Maple Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Dare
Meteo Strawberry Cookies
280 g, $0.71/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Dare
Maxi Fruits Date Cookies
280 g, $0.71/100g
sale: $4.00, formerly: $5.79
SAVE $1.79
President's Choice
Chocolate Hazelnut Flavour Rolled Wafers
400 g, $1.00/100g





































































