Crackers & Cookies
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.00, formerly: $2.79
SAVE $0.79
Plus tax
Prepared in Canada
Christie
Crispers Ketchup Flavour
145 g, $1.38/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the Month
Dare
Bear Paws Molasses Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the Month
Dare
Bear Paws Scare Paws Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the Month
Dare
Bear Paws Cinnamon Bun Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the Month
Dare
Bear Paws Baked Apple Cookies
210 g, $1.43/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Dare
Maxi Fruits Strawberry Cookies
280 g, $0.71/100g
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Cheez-It
Baked Snack Crackers Italian Four Cheese Flavour
200 g, $1.00/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the Month
Dare
Bear Paws Active Blueberry Muffin
175 g, $1.71/100g






































































