Bird Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

$16.49
Plus tax
President's Choice
Wild Bird Premium Mixture Of Seeds, Nuts & Grains
4 kg, $0.41/100g
PC Optimum Offer
Low Stock

$7.99
Plus tax
President's Choice
Songbird & Cardinal Wild Bird Premium Seed Mix
2 kg, $0.40/100g
PC Optimum Offer

$14.49
Plus tax
No Name
Black Oil & Striped Sunflower Wild Bird Seed Mix
4 kg, $0.36/100g
PC Optimum Offer
Low Stock

$9.49
Plus tax
President's Choice
Finch Wild Bird Premium Seed Blend
2 kg, $0.47/100g
PC Optimum Offer

$2.50
Plus tax
President's Choice
Chickadee Melt-Resistant Suet Cake
320 g, $0.78/100g
PC Optimum Offer

$2.50
Plus tax
President's Choice
Woodpecker Melt-Resistant Suet Cake
300 g, $0.83/100g
PC Optimum Offer

$23.00
Plus tax
No Name
Black Oil Sunflower Wild Bird Seeds
8 kg, $0.29/100g
PC Optimum Offer
Low Stock

$7.00
Plus tax
President's Choice
Wild Bird Suet Cakes Variety Pack
940 g, $0.74/100g
PC Optimum Offer

$2.50
Plus tax
President's Choice
Melt-Resistant Nuthatch Wild Bird Suet Cake
320 g, $0.78/100g
PC Optimum Offer

$2.50
Plus tax
President's Choice
Cardinal Melt-Resistant Suet Cake
320 g, $0.78/100g
PC Optimum Offer

$5.00
Plus tax
President's Choice
Songbird & Cardinal Wild Bird Seed Bell With Built-In Hook
340 g, $1.47/100g
PC Optimum Offer

$15.50
Plus tax
President's Choice
Wild Bird Seed Nyjer
2 kg, $0.78/100g
PC Optimum Offer

$7.00
Plus tax
President's Choice
Woodpecker Wild Bird Seed Bar With Built-In Hook
397 g, $1.76/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock

































