Litter
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$10.99
Plus tax
No Name
Extra-Scented Scoopable Clumping Cat Litter for Multiple Cats
18 kg, $0.06/100g
PC Optimum Offer
$10.99
Plus tax
No Name
Scoopable Unscented Clumping Cat Litter with Baking Soda
18 kg, $0.06/100g
PC Optimum Offer
$9.19
Plus tax
No Name
Unscented Scoopable Clumping Cat Litter
7 kg, $0.13/100g
PC Optimum Offer
$9.19
Plus tax
No Name
Extra-Scented Scoopable Clumping Cat Litter for Multiple Cats
7 kg, $0.13/100g
PC Optimum Offer
$9.19
Plus tax
No Name
Scented Scoopable Clumping Cat Litter
7 kg, $0.13/100g
PC Optimum Offer
$14.00
Plus tax
Purina
Tidy Cats LightWeight Cat Litter Free & Clean Unscented Multi-Cat
2.72 kg, $0.51/100g
PC Optimum Offer
$14.00
Plus tax
Purina
Tidy Cats LightWeight Cat Litter with Glade Clear Springs Multi-Cat
2.72 kg, $0.51/100g
PC Optimum Offer
$31.50
Plus tax
Purina
Tidy Cats LightWeight Cat Litter 24/7 Performance Multi-Cat
7.71 kg, $0.41/100g
PC Optimum Offer
$14.00
Plus tax
Purina
Tidy Cats LightWeight Cat Litter 4-in-1 Strength Multi-Cat
2.72 kg, $0.51/100g
PC Optimum Offer
$14.00
Plus tax
Purina
Tidy Cats LightWeight Cat Litter Instant Action Multi-Cat
2.72 kg, $0.51/100g
PC Optimum Offer

$13.99
Plus tax
President's Choice
Unscented Lightweight Multi-Cat Clumping Litter
3.86 kg, $0.36/100g
PC Optimum Offer
$14.00
Plus tax
Purina
Tidy Cats LightWeight Cat Litter 24/7 Performance Multi-Cat
2.72 kg, $0.51/100g
PC Optimum Offer

$13.99
Plus tax
President's Choice
Fresh Scented Lightweight Multi-Cat Clumping Litter
3.86 kg, $0.36/100g
PC Optimum Offer
sale: $22.00, formerly: $24.50
SAVE $2.50
Plus tax
Purina
Tidy Cats LightWeight Cat Litter with Glade Clear Springs Multi-Cat
5.44 kg
PC Optimum Offer
sale: $22.00, formerly: $24.50
SAVE $2.50
Plus tax
Purina
Tidy Cats LightWeight Cat Litter 24/7 Performance Multi-Cat
5.44 kg, $0.40/100g
PC Optimum Offer

$19.29
Plus tax
President's Choice
Fresh Scented Lightweight Multi-Cat Clumping Litter
9 kg, $0.21/100g
PC Optimum Offer

$19.29
Plus tax
President's Choice
Unscented Lightweight Multi-Cat Clumping Litter
9 kg, $0.21/100g
PC Optimum Offer
sale: $22.00, formerly: $24.50
SAVE $2.50
Plus tax
Purina
Tidy Cats LightWeight Cat Litter 4-in-1 Strength Multi-Cat
5.44 kg, $0.40/100g
PC Optimum Offer

$20.00
Plus tax
Cat's Pride
Saular Cat Litter Scoopable Plus
8100 g, $0.25/100g
PC Optimum Offer
$30.00
Plus tax
Purina
Tidy Cats Tidy Care Cat Litter Alert Multi-Cat
3.63 kg, $0.83/100g
PC Optimum Offer
$21.00
Plus tax
Arm & Hammer
Slide Multi-Cat Easy Clean-Up Clumping Litter
6.4 kg, $0.33/100g
PC Optimum Offer
$8.19
Plus tax
No Name
Unscented Long-Lasting Odour Control Scoopable Clumping Cat Litter
7 kg, $0.12/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock
$8.19
Plus tax
No Name
Scented Dual Action Odour Control Scoopable Clumping Cat Litter
7 kg, $0.12/100g
PC Optimum Offer
Out of Stock
$10.29
Plus tax
President's Choice
Multi-Cat Clumping Litter With Baking Soda
10 kg, $0.10/100g
PC Optimum Offer
$21.00
Plus tax
Arm & Hammer
Double Duty Advanced Odour Control Clumping Cat Litter
12.7 kg, $0.17/100g
PC Optimum Offer












































