Maxi Unbeatable
Best Flyer Offers

sale: about $12.04, formerly: $19.46
SAVE $7.42
Prepared in CanadaButcher's Choice
Lean Ground Beef, Club Pack
$11.99/1kg $5.44/1lb

sale: $18.88, formerly: $20.00
SAVE $1.12
Plus tax
Prepared in CanadaPresident's Choice
Super Soft Hypoallergenic Bathroom Tissue Club Pack
30 ea, $0.63/1ea
sale: about $5.83, formerly: $8.75
SAVE $2.92
Chicken Leg (Back Attached), Club Pack
$4.39/1kg $1.99/1lb

sale: about $8.90, formerly: $16.39
SAVE $7.49
Prepared in CanadaPork Loin Combo Chops, Club Pack
$6.59/1kg $2.99/1lb

sale: $5.75, formerly: $8.50
SAVE $2.75
Prepared in CanadaSaputo
Mozzarellissima Pizza Mozzarella Cheese
500 g, $1.15/100g
sale: $1.25, formerly:
Limit 12, after limit $1.75
Prepared in QuebecOasis
Orange Pure Breakfast Juice
960 ml, $0.18/100ml

sale: $5.75, formerly: $6.79
SAVE $1.04
Prepared in CanadaPresident's Choice
Extra Old White Cheddar
400 g, $1.44/100g

sale: $5.75, formerly: $6.79
SAVE $1.04
Prepared in CanadaPresident's Choice
Lactose Free Marble Cheddar
400 g, $1.44/100g

sale: $1.25, formerly:
Limit 12, after limit $1.75
Prepared in CanadaOasis
Apple Grape Juice
960 ml, $0.18/100ml

sale: $1.25, formerly:
Limit 12, after limit $1.75
Prepared in CanadaDel Monte
Mango Nectar
960 ml, $0.18/100ml

sale: about $11.88, formerly: $13.22
SAVE $1.34
Prepared in CanadaButcher's Choice
Ground Pork Medium, Club Pack
$9.90/1kg $4.49/1lb

sale: $5.75, formerly: $8.50
SAVE $2.75
Prepared in CanadaSaputo
Chef Collection Mozzarellissima Pizza Mozzarella Cheese
500 g, $1.15/100g
sale: $3.99, formerly: $6.99
SAVE $3.00
No Name
Naturally Imperfect Mixed Sweet Peppers 2.5lb Bag
1.113 kg, $0.36/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Extra Creamy Macaroni And Cheese Dinner
175 g, $1.14/100g
Out of Stock
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Sea Salt
180 g, $2.22/100g

sale: $1.50, formerly:
Limit 24, after limit $2.00
Prepared in CanadaCarnation
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml
sale: $4.99, formerly: $11.00
SAVE $6.01
Plus tax
Subscribe & EarnRoyale
Ultra Strength Paper Towel, 3 Equal 6 Rolls, 98 Sheets per Roll
3x98.0 ea, $1.66/1ea
sale: $4.77, formerly: $7.00
SAVE $2.23
P'tit Québec
Pizza Mozzarella Cheese Mozzarellaaaaah Gourmet! 19 % M.F.
500 g, $0.95/100g
sale: $6.99, formerly: $11.49
SAVE $4.50
Plus tax
Hershey's
50Ct Assorted Chocolate
481 g, $1.45/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaD'Italiano
Thick Slice Original White Bread
675 g, $0.52/100g
sale: $6.00, formerly: $6.75
SAVE $0.75
Prepared in QuebecGadoua
White Bread Sandwich Club Duo Pack
2x675.0 g, $0.44/100g
sale: $18.88, formerly: $22.00
SAVE $3.12
Plus tax
President's Choice
Paper Towels, Max Strength & Thickness, 8 Roll Pack
8 ea, $2.36/1ea

sale: $8.00, formerly: $10.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaOlymel
Shaved Black Forest Ham
500 g, $1.60/100g

sale: $1.25, formerly:
Limit 12, after limit $1.75
Prepared in CanadaOasis
Apple Juice
960 ml, $0.18/100ml
Lowest prices, best deals. Don't miss this month's deal.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthSmoked Steelhead Salmon
50 g, $6.00/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthWild Yellowfin Tuna Fillet, Boneless Skinless
92 g, $3.26/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Extra Creamy Macaroni And Cheese Dinner
175 g, $1.14/100g
Out of Stock
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Three Cheese Macaroni And Cheese Dinner
175 g, $1.14/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Sharp Cheddar
175 g, $1.14/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Kd Macaroni & Cheese Spirals
175 g, $1.14/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
White Cheddar Macaroni & Cheese
175 g, $1.14/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Macaroni & Cheese Shapes
156 g, $1.28/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Super Mario Power-Up Pasta Shapes Macaroni and Cheese
156 g, $1.28/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Banana Bread Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Chocolate Chip Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Birthday Cake Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Brownie Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Molasses Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Rainbow Chip Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Scare Paws Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Sea Salt
180 g, $2.22/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Garlic And Herb
180 g, $2.22/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Classic Spice
180 g, $2.22/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Cinnamon Sugar
180 g, $2.22/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Mediterranean Za'atar
180 g, $2.22/100g
sale: $3.00, formerly:
Limit 6, after limit $4.00
Plus tax
Hit of the MonthCedar Valley
Pita Chips Everything Bagel
180 g, $2.22/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Cinnamon Bun Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Chocolate Cake Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Active Blueberry Muffin
175 g, $1.71/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Sandwich Cookies Chocolate
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Baked Apple Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Soft Cookies Active Double Chocolate
175 g, $1.71/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Veggies + Fruits Strawberry & Yogurt Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Maple Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Veggies + Fruits Mixed Berry & Yogurt Cookies
168 g, $1.79/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Minis Oatmeal Chocolate Chip Cookies
186 g, $1.61/100g
New Lower Price!
Enjoy these price drops for longer.
sale: $6.00, formerly: $6.75
SAVE $0.75
Prepared in QuebecGadoua
100% Whole Wheat sandwich bread DUO
2x675.0 g, $0.44/100g
sale: $6.00, formerly: $6.75
SAVE $0.75
Prepared in QuebecGadoua
White Bread Sandwich Club Duo Pack
2x675.0 g, $0.44/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSchneiders
Hot Dogs Lunch Kit
105 g, $2.38/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSchneiders
Dry Cured Italian Dry Salami Snack Kit
75 g, $3.33/100g

sale: $6.00, formerly: $10.00
SAVE $4.00
Prepared in CanadaMaple Leaf
Chicken Drumsticks, Raised on Canadian Farms
872 g, $0.69/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaEarth's Own
Barista Oat Milk Alternative
946 ml, $0.48/100ml
sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Cheez-It
Crunch, Zesty Cheddar Ranch Flavour, Baked Snack Crackers
191 g, $1.05/100g
sale: $7.50, formerly: $9.88
SAVE $2.38
Nong Shim
Shin Brand Gourmet Spicy Shin Light Ramyun Noodles With Soup Mix
388 g, $1.93/100g

sale: $3.50, formerly: $3.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaAlphonso
Mango Real Fruit Beverage
1.75 l, $0.20/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaAlphonso
Guava Real Fruit Beverage
1.75 l, $0.20/100ml

sale: $5.00, formerly: $6.50
SAVE $1.50
Prepared in CanadaSaputo
Petal Parmesan Cheese
125 g, $4.00/100g

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Prepared in CanadaSaputo
Light Cocktail Bocconcini Cheese
200 g, $2.50/100g
Low Stock

sale: $5.00, formerly: $7.50
SAVE $2.50
Prepared in CanadaSaputo
Feta Cheese with Oregano
170 g, $2.94/100g
Out of Stock

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Prepared in CanadaSaputo
Mini Bocconcini Cheese
200 g, $2.50/100g

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Prepared in CanadaSaputo
Cocktail Bocconcini Cheese
200 g, $2.50/100g
Out of Stock

sale: $5.00, formerly: $6.99
SAVE $1.99
Prepared in CanadaSaputo
Shredded Parmesan Cheese, Very Fine Shred
140 g, $3.57/100g

sale: $5.00, formerly: $7.00
SAVE $2.00
Prepared in CanadaSaputo
Mozzarella Fresca Cheese
190 g, $2.63/100g

sale: $5.00, formerly: $7.50
SAVE $2.50
Prepared in CanadaSaputo
Lactose Free Feta Cheese
200 g, $2.50/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSchneiders
Dry Cured Genoa Salami Snack Kit
75 g, $3.33/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSchneiders
Two Cheese Pizza Lunch Kit
120 g, $2.08/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSchneiders
Pizza Pepperoni Lunch Kit
120 g, $2.08/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSchneiders
Kielbassa Lunch Kit
90 g, $2.78/100g

sale: $2.50, formerly: $3.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaSchneiders
Smoked Ham Mini Charcuterie
75 g, $3.33/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaEarth's Own
Barista Almond Milk Alternative
946 ml, $0.48/100ml

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaEarth's Own
Barista Light Oat Milk Alternative
946 ml, $0.48/100ml
Price drop

sale: $1.50, formerly:
Limit 24, after limit $2.00
Prepared in CanadaCarnation
Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.25, formerly:
Limit 12, after limit $1.75
Prepared in CanadaSt Hubert
Bar-B-Q Sauce
398 ml, $0.44/100ml
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
Doritos
Nacho Cheese Flavoured Tortilla Chips
235 g, $1.28/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Kelloggs
Corn Flakes Family Size
600 g, $0.92/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Molasses Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $4.99, formerly: $11.00
SAVE $6.01
Plus tax
Subscribe & EarnRoyale
Ultra Strength Paper Towel, 3 Equal 6 Rolls, 98 Sheets per Roll
3x98.0 ea, $1.66/1ea
sale: $6.99, formerly: $11.49
SAVE $4.50
Plus tax
Hershey's
50Ct Assorted Chocolate
481 g, $1.45/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaDare
Maxi Fruits Strawberry Cookies
280 g, $0.71/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Extra Creamy Macaroni And Cheese Dinner
175 g, $1.14/100g
Out of Stock

sale: $5.00, formerly: $6.29
SAVE $1.29
Plus tax
Prepared in CanadaPlanters
Cashews, Roasted & Salted
200 g, $2.50/100g

sale: $1.50, formerly:
Limit 24, after limit $2.00
Prepared in CanadaCarnation
2% Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.50, formerly:
Limit 24, after limit $2.00
Prepared in CanadaCarnation
Fat Free Evaporated Milk
354 ml, $0.56/100ml

sale: $1.25, formerly:
Limit 12, after limit $1.75
Prepared in CanadaSt Hubert
Poutine Sauce
398 ml, $0.44/100ml

sale: $1.25, formerly:
Limit 12, after limit $1.75
Prepared in CanadaSt Hubert
Hot Chicken Sandwich Sauce
398 ml, $0.44/100ml
sale: $1.25, formerly:
Limit 12, after limit $1.75
Prepared in QuebecSt Hubert
BBQ Sauce, Reduced Salt
398 ml, $0.44/100ml

sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
Prepared in CanadaDoritos
Bold BBQ Flavoured Tortilla Chips
235 g, $1.28/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
Doritos
Sweet Chili Heat! flavoured tortilla chips
235 g, $1.28/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Kelloggs
Rice Krispies Original
560 g, $0.98/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaKelloggs
Froot Loops Cereal Family Size
480 g, $1.15/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Prepared in CanadaKelloggs
Krave Cereal Family Size
500 g, $1.10/100g
PC Optimum Offer
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Banana Bread Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Chocolate Chip Cookies
210 g, $1.43/100g
sale: $1.75, formerly:
Limit 6, after limit $3.00
Hit of the MonthDare
Bear Paws Birthday Cake Cookies
168 g, $1.79/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaDare
Maxi Fruits Raspberry Cookies
280 g, $0.71/100g

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Prepared in CanadaDare
Maxi Fruits Date Cookies
280 g, $0.71/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Three Cheese Macaroni And Cheese Dinner
175 g, $1.14/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Sharp Cheddar
175 g, $1.14/100g
sale: $1.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.00
Hit of the MonthKraft
Kd Macaroni & Cheese Spirals
175 g, $1.14/100g

sale: $5.00, formerly: $6.29
SAVE $1.29
Prepared in CanadaPlanters
Cashews, Roasted & Unsalted
200 g, $2.50/100g

sale: $3.99, formerly: $6.29
SAVE $2.30
Plus tax
Prepared in CanadaPlanters
Cashew Halves, Salted
200 g, $2.00/100g
$5 and under

sale: $3.50, formerly: $3.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaActivia
Probiotic Yogurt, Strawberry
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $3.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaActivia
Probiotic Yogurt, Blueberry
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $3.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaActivia
Probiotic Yogurt, Raspberry
650 g, $0.54/100g

sale: $3.50, formerly: $3.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaActivia
Probiotic Yogurt, Mango
650 g, $0.54/100g
Out of Stock

sale: $2.97, formerly: $3.49
SAVE $0.52
Prepared in CanadaClassico
Four Cheese Pasta Sauce
600 ml, $0.50/100ml

sale: $2.97, formerly: $3.49
SAVE $0.52
Prepared in CanadaClassico
Sweet Basil Marinara Pasta Sauce
600 ml, $0.50/100ml

sale: $3.50, formerly: $3.79
SAVE $0.29
Prepared in CanadaActivia
Probiotic Yogurt, Vanilla, Fat Free
650 g, $0.54/100g
sale: $2.97, formerly: $3.49
SAVE $0.52
Classico
Four Cheese Alfredo Spaghetti Pasta Sauce
410 ml, $0.72/100ml

sale: $3.29, formerly: $3.50
SAVE $0.21
Prepared in CanadaLiberte
Méditerranée 9% Yogurt, Black Cherry
500 g, $0.66/100g

sale: $1.29, formerly: $1.39
SAVE $0.10
Prepared in CanadaClub House
Brown Gravy Mix
25 g, $5.16/100g
PC Optimum Offer

sale: $2.29, formerly: $2.49
SAVE $0.20
Prepared in CanadaPrimo
Pasta Sauce, Thick & Zesty Garlic & Herb
680 ml, $0.34/100ml

sale: $3.29, formerly: $3.50
SAVE $0.21
Prepared in CanadaLiberte
Méditerranée Yogourt Mango 9 % M.F.
500 g, $0.66/100g

sale: $3.29, formerly: $3.50
SAVE $0.21
Prepared in CanadaLiberte
Méditerranée 9% Yogurt, Coconut
500 g, $0.66/100g

sale: $2.97, formerly: $3.49
SAVE $0.52
Prepared in CanadaClassico
Roasted Garlic & Onion Pasta Sauce
600 ml, $0.50/100ml
sale: $1.50, formerly: $2.00
SAVE $0.50
Plus tax, eco fees apply
Grace
Coconut Water with Pulp
500 ml, $0.30/100ml

sale: $2.97, formerly: $3.49
SAVE $0.52
Prepared in CanadaClassico
Vodka Sauce Pasta Sauce
600 ml, $0.50/100ml

sale: $3.29, formerly: $3.50
SAVE $0.21
Prepared in CanadaLiberte
Méditerranée 9% Yogurt, Raspberry Cheesecake
500 g, $0.66/100g

sale: $2.97, formerly: $3.49
SAVE $0.52
Prepared in CanadaClassico
Fire-Roasted Tomato & Garlic Pasta Sauce
600 ml, $0.50/100ml
PC® Value Finds $5 and Under
With these prices, save room for seconds. And thirds.

sale: $2.75, formerly: $3.00
SAVE $0.25
Prepared in CanadaPresident's Choice
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.92/100ml

$3.99
Plus tax, eco fees apply
Prepared in CanadaPresident's Choice
Original Lemonade
1.89 l, $0.21/100ml
Best Flyer Offers

sale: $2.00, formerly: $3.79
SAVE $1.79
La Belle Bretagne
Glazed Countrystyle Pâté, Old Style
150 g, $1.33/100g

sale: $5.75, formerly: $6.49
SAVE $0.74
President's Choice
Lactose Free Pizza Mozzarella Shredded Cheese
320 g, $1.80/100g

sale: $1.25, formerly:
Limit 12, after limit $1.75
St Hubert
Poutine Sauce
398 ml, $0.44/100ml

$11.00 Member Price
, formerly: $12.00 Non-Members
High Liner
Pan Sear Selects Lemon Pepper Sole
540 g, $2.22/100g

sale: $5.75, formerly: $6.79
SAVE $1.04
President's Choice
Marble Cheddar Cheese
400 g, $1.44/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
President's Choice
The Decadent® Milk Chocolate Chips
270 g, $1.85/100g

sale: $3.50, formerly: $4.49
SAVE $0.99
Plus tax
No Name
Bleach Club Size
2.4 l, $0.15/100ml

sale: $15.00, formerly: $19.00
SAVE $4.00
Tre Stelle
Traditional Feta Cheese
850 g, $1.76/100g
2,000 PC Optimum Points

sale: $4.77, formerly: $5.00
SAVE $0.23
Lactantia
PūrFiltre 1% Milk Partly Skimmed
2 l, $0.24/100ml

sale: $2.00, formerly: $2.50
SAVE $0.50
Dare
Normandie Graham Cookies
280 g, $0.71/100g
$3.50 Member Price
, formerly: $5.00$4.50 Non-Members
SAVE $0.50
Rio Mare
Tuna Salad with Corn
160 g, $2.81/100g

sale: $10.50, formerly: $11.50
SAVE $1.00
The Laughing Cow
Original Spreadable Cheese 32P
535 g, $1.96/100g
sale: $5.50, formerly: $6.00
SAVE $0.50
Kelloggs
Corn Flakes Family Size
600 g, $0.92/100g
PC Optimum Offer

sale: $5.00, formerly: $8.00
SAVE $3.00
Saputo
Cocktail Bocconcini Cheese
200 g, $2.50/100g
Out of Stock
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
St Methode
Nine Grain Bread, No Fat & No Sugar Added
600 g, $0.67/100g

sale: $7.50, formerly: $8.00
SAVE $0.50
Kraft
Grated Parmesan Cheese
250 g, $3.00/100g
1,000 PC Optimum Points

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
Butter Croissants Mini
336 g, $1.49/100g

sale: $5.75, formerly: $6.49
SAVE $0.74
President's Choice
Pizza Mozzarella Shredded Cheese
320 g, $1.80/100g

sale: $3.97, formerly: $6.00
SAVE $2.03
Dr Oetker
Giuseppe Pizzeria Thin Crust Pepperoni Pizza
480 g, $0.83/100g

sale: $5.97, formerly: $6.29
SAVE $0.32
Kraft
Smooth Light Peanut Butter
1 kg, $0.60/100g

sale: $11.00, formerly: $11.99
SAVE $0.99
President's Choice
Butter Chicken
907 g, $1.21/100g
sale: $3.00, formerly: $4.50
SAVE $1.50
Plus tax
Doritos
Sweet Chili Heat! flavoured tortilla chips
235 g, $1.28/100g
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
St Methode
100% Whole Wheat Bread, No Fat & No Sugar Added
500 g, $0.80/100g

sale: $1.25, formerly:
Limit 12, after limit $1.75
Oasis
HydraFruit Watermelon Apple Fruit Juice
960 ml, $0.18/100ml

sale: $2.00, formerly: $3.79
SAVE $1.79
La Belle Bretagne
Country Style Peppercorn Pate
150 g, $1.33/100g
sale: $1.25, formerly:
Limit 12, after limit $1.75
Oasis
HydraFruit Fruit Fusion Fruit Juice
960 ml, $0.18/100ml

sale: $2.00, formerly: $3.79
SAVE $1.79
La Belle Bretagne
Glazed Countrystyle Pâté, Fine Herbs
150 g, $1.33/100g

sale: $5.97, formerly: $6.29
SAVE $0.32
Kraft
Only Peanuts All Natural Smooth Peanut Butter
750 g, $0.80/100g
sale: $7.00, formerly: $9.00
SAVE $2.00
Boulangerie St-Donat
Creamy Fudge 35% Cream Pie
590 g, $1.19/100g



























































































































































































































































































































































