
Full Easter Collection
Make this day an eggs-traordinary experience.

Make this day an eggs-traordinary experience.

Spend $10 or more on select Easter treats until April 1*. Use code CHO4K at checkout.

Enjoy an Easter feast for less.

Sugar, spice, and everything nice for your baking adventures.

Reel in savings on these seafood favourites for Easter.

sale: $4.00, formerly: $4.99
SAVE $0.99
President's Choice
565 g, $0.71/100g

sale: $7.00, formerly: $8.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
1 kg, $0.70/100g

sale: $5.79, formerly: $7.00
SAVE $1.21
McCain
510 g, $1.14/100g

sale: $7.00, formerly: $8.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
1 kg, $0.70/100g

sale: $7.00, formerly: $8.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
1 kg, $0.70/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
570 g, $1.05/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
600 g, $1.00/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
600 g, $1.00/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
376 g, $1.33/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
570 g, $1.05/100g

sale: $6.00, formerly: $6.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
600 g, $1.00/100g

sale: $4.99, formerly: $5.50
SAVE $0.51
Plus tax
Nestlé
4x140.0 ml, $0.89/100ml
sale: $4.00, formerly: $4.25
SAVE $0.25
Pillsbury
468 g, $0.85/100g
sale: $4.00, formerly: $5.00
SAVE $1.00
Pillsbury
496 g, $0.81/100g

sale: $4.50, formerly: $5.00
SAVE $0.50
Earth's Own
946 ml, $0.48/100ml

sale: $5.50, formerly: $7.00
SAVE $1.50
Farmer's Market
608 g, $0.95/100g

sale: $7.00, formerly: $8.50
SAVE $1.50
Farmer's Market
1 kg, $0.70/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
344 g, $1.45/100g

sale: $5.00, formerly: $5.50
SAVE $0.50
Farmer's Market
400 g, $1.25/100g