Ham
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $6.50, formerly: $8.49
SAVE $1.99
Maple Leaf
Natural Selections Sliced Black Forest Deli Ham, Smoked
175 g, $37.14/1kg $3.71/100g

sale: $6.50, formerly: $8.49
SAVE $1.99
Maple Leaf
Natural Selections Sliced Baked Honey Deli Ham
175 g, $37.14/1kg $3.71/100g
Out of Stock

sale: $11.50, formerly: $14.99
SAVE $3.49
Maple Leaf
Natural Selections Shaved Black Forest Deli Ham, Smoked, Family Size
400 g, $28.75/1kg $2.88/100g
Out of Stock

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Royal
Cooked Chopped Ham Slices
300 g, $1.17/100g
Out of Stock

sale: $6.50, formerly: $8.49
SAVE $1.99
Maple Leaf
Natural Selections Sliced Deli Ham, Baked
175 g, $37.14/1kg $3.71/100g
Out of Stock

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Royal
Black Forest Smoked Ham Slices
175 g, $2.00/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Royal
Old-Fashioned Smoked Ham Slices
175 g, $2.00/100g

sale: $6.50, formerly: $8.49
SAVE $1.99
Maple Leaf
Natural Selections Shaved Deli Ham, Italian Style
175 g, $37.14/1kg $3.71/100g
Out of Stock

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Royal
Oven Roasted Turkey Breast Slices
175 g, $2.00/100g

sale: $5.00, formerly: $6.99
SAVE $1.99
Gaspesien
Cooked White Ham
175 g, $28.57/1kg $2.86/100g

sale: $5.00, formerly: $6.99
SAVE $1.99
Gaspesien
Cooked Ham
200 g, $25.00/1kg $2.50/100g

sale: $3.50, formerly: $4.00
SAVE $0.50
Royal
Oven Roasted Chicken Breast Slices
175 g, $2.00/100g






























































